Skip to content
gdzieś pomiędzy
Menu
  • O mnie
  • Gdzieś pomiędzy – czyli gdzie?
  • życie i …
  • życie i książki
  • życie i problemy
  • Czytamy dzieciom
  • Opowieści rodzinne
  • Galeria
Menu
drzewo przedstawiające internetowe przyciski, znaczki, loga

Moja sieć

Posted on 12 listopada 202112 listopada 2021 by Ola

O ciekawych miejscach w internecie, przynajmniej ciekawych dla mnie. Ale może i wam coś się spodoba i przyda!

To bardzo subiektywna lista ciekawych blogów, dzięki którym można odzyskać uśmiech albo poczuć, że nie jesteś sam/sama ze swoim odczuwaniem świata. Kolejność przypadkowa, to nie jest żaden wyścig czy ranking.

  1. Julia Rozumek – blog o życiu i szukaniu w nim szczęścia. Julia pięknie pisze, tak od serca, ma cudne zdjęcia i nie szuka lajków 😊 Ja szukam u niej nie tylko pocieszenia i otulajki ciepło-kocykowej przed życiem ale i inspiracji do zakupów. Można znaleźć wiele ciekawych, nietuzinkowych pomysłów na urządzenie domu, prezent, ekologiczne rozwiązania na co dzień czy oczywiście książki.

          www.juliarozumek.pl

  1. Miss Ferreira – blog personalny Sary Ferreiry. Sara tak pisze o sobie: „Uwielbiam życie, choć czasem dajemy sobie po gębie. Jeśli wiesz o czym mówię, to rozgość się na moim blogu.”

No i ja się rozgaszczam. Rozgoszczam. No, rozgościłam się! Sara jest piękna, mądra, wrażliwa… Piękna, bo ma poczucie humoru, dystans i piękne zdjęcia; mądra, bo pisze często to, co ja sama chciałabym też tak mądrze napisać; wrażliwa – no po prostu. To się czuje.

          www.missferreira.pl

  1. Jest też Ilona – z mum and the city. Zna ją każdy, kto śledzi dyskusje feministyczne w świecie social mediów. Zaangażowana w równouprawnienie, bardzo energiczna, zaraża uśmiechem i siłami do działania. Pisze książki dla dzieci. Działa jako team ze swoim mężem. Oczywiście też standartowo przepisy, wnętrza, porady… i mnóstwo pozytywnej energii. To u niej pierwszy raz usłyszałam słynne, bardzo naukowe i logiczne podejście do podziału prac na damsko – męskie. Otóż przed daną pracą należy zadać sobie zasadnicze pytanie: czy do jej wykonania potrzebne są genitalia? Jeżeli tak, to spoko, musi być podział. Jeżeli nie, to… mąż też sobie poradzi ze sprzątaniem czy przewijaniem 😉 A my z wiertarką!

             www.mumandthecity.pl

  1. Janina Daily – tworzy najmilszą, pluszową stronę w internecie, pomimo licznych chłost od życia. Uczy, jak można zaprzyjaźnić się ze statystyką i nauką w ogóle. Dzięki niej zainteresowałam się błędami poznawczymi, rzeczową argumentacją, uporządkowałam sobie trochę w głowie fakty. Bo w szkole za mało mówi się o tym, jak działa naukowe myślenie, albo gdzieś to umyka, człowiek za młody i nie rozumie. Dzięki Janinie ja rozumiem coraz więcej.

           www.janinadaily.com

  1. Znacie dra Tomasza Rożka? Jak słuchaliście Trójki, czy teraz słuchacie radia 357, to na pewno tak. Lubię czasem zajrzeć na jego stronę, zwłaszcza kanały filmowe. Ogólnie mam tak, że łatwiej skupić mi się na tekście czytanym niż na słuchaniu – nie dla mnie audiobooki czy podcasty, myśli mi zaraz odpływają i rozjeżdżają się na wszystkie strony – ale dla pana Rożka robię wyjątek. Dobrze się uzupełniają z Janiną. Rożek ma tez fajną serię filmików dla dzieci, o tym, jak działa ludzki organizm.

            www.naukatolubie.pl   

  1. Blogi kulinarne – of korsik mam i takie, i to dużo. Najgorzej jak nie pamiętam, na którym był przepis na super serniczek i przekopuję się przez wszystkie, żeby go znaleźć! Kiedyś miałam taki etap, że oglądałam blogi z wypiekami dla samych zdjęć albo uroczych opisów, działało to jak relaksik po stresujących wydarzeniach… Chociaż wielką fanką gotowania nie jestem i moim ulubionym blogiem byłoby menu najbliższej pizzerii. Tylko ogranicza mnie jedna, mała, tycia rzecz – finanse… Gdybym był bogaty, trala la la la…

Ale do rzeczy. Najlepszy blog bezglutenowy, prowadzony z pasją i z duszą to:

     www.natchniona.pl

Nie są już dodawane nowe przepisy, ale tych starych jest mnóstwo. Blog założyła nastolatka, z marzeniami o pysznej, domowej, smacznej kuchni bezglutenowej i jej projekt okazał się wielkim sukcesem. Nic dziwnego, to takie miejsce, do którego chce się wracać po kolejną dokładkę!

Podobne miejsce to:

      www.lisia-kawiarenka.blogspot.com

Też bezglutenowo, choć nie ortodoksyjnie, tak bardziej dla zdrowia.

Jak Piotrek był mniejszy, to oglądaliśmy czasem dla zabawy kanał Małej Kawiarenki, Piotrek się chyba podkochiwał w prowadzącej! Robił maślane oczka do ekranu i chciał „jeście panią Natalię, jeście!”

        www.malacukierenka.pl

Te przepisy są w razie potrzeby moją inspiracją do przerobienia na bezglutenowce.

Ale zderzenia pod tytułem oczekiwania a rzeczywistość bywają dość bolesne, nie powiem! Nigdy nic mi nie wychodzi jak na zdjęciach. Najbardziej lubię, jak Maja albo mąż zabiorą się za ozdabianie, mają pewniejszą rękę 😊

Jest jeszcze Kasia:

         www.gotujebolubie.pl

Strasznie estetyczna, oglądałam jej torty jak dzieła sztuki i podziwiałam nabożnie, a najlepszy przepis z jej strony to był ten na fasolkę po bretońsku. I któryś krem do tortu. Bo zdarza mi się też tak, że szukam przepisów na różnych blogach a potem łączę pomysły w jedno moje arcydzieło. Od Kasi był też tort z whiskey, przepyszny!

Do tego Kasia ma swój profil na Instagramie, gdzie pisze o swoim radzeniu sobie z problemami i jest taka motywująca i ludzka w tym wszystkim. Lubię ją.

***

To chyba wszystko. Resztę internetowego czasu zajmuje mi szukane pomysłów na lekcje, szukanie piosenek na spotifaju.  Albo oglądanie memów z kotkami. Wciągnęłam się też w instagram, jak już jechać to po bandzie, a co!

Na Instagramie też mam coś specjalnego, co polecam:

      www.instagram.com/kasiadominikbodak/

Przepiękne zdjęcia, a coś czuję, ze i teksty w swoim czasie się pojawią. Być może. Ja nie wiem, zarobiona jestem. Może się spytam przy najbliższej rozmowie, bo zbieżność nazwisk jest zupełnie zamierzona i nieprzypadkowa! Kasiu, życzę Ci mnóstwa pięknych zdjęć!

Wygrzebałam też kilka ładnych zdjęć autorstwa mojego męża, z przestrzeni lat naszych wspólnych spacerów i wyjazdów. Bo pomysł na spacer zawsze będzie lepszy niż siedzenie w sieci! 

polna droga latem, w oddali widać mały kościół
Góra Pomorska
leśna droga
Ot, leśna droga. Można odetchnąć.
jesienny spacer mamy i córki
mama i córka na spacerze, mama trzyma córkę w rękach
jesień, wiewiórka wygląda zza drzewa
Wiewióreczka w parku
jesień w parku w Wejherowie
jesienny mój spacer, podskakuję na drodze i jestem roześmiana
małe dziecko patrzy z pagórka na miejscowość poniżej, jesień
zachód słońca, jesień, drzewa już bez liści
rzeka, jesienne słońce, drzewa
Jeszcze moja rzeczka, po drodze do pracy. To już moje zdjęcie 🙂
pelargonie na parapecie okna
Skansen w Sanoku. Pelargonie są - jak powszechnie wiadomo - zawsze modne i ponadczasowe!
Bieszczadzki motylek
połonina w Bieszczadach, idzie tam tata z córeczką
Bieszczadzkie połoniny
stara chata w Cisnej, z przodu zarośnięta łąka
Cisna, Bieszczady
stary krzyż, Bieszczady

Powiązane wpisy:

Wakacyjny obrazek Mai, wschodzące słońce nad rzekąŻółte liście, szarlotki i inne melancholie droga pokryta żółtymi jesiennymi liśćmiŻółte liście – część 3 puchaty kotek, narysowny, z ironicznym spojrzeniemDialogi rysunek ołówkiem, przedstawia dziewczynę, poważną i zamyślonąPoranek i inne okoliczności przyrody

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kontakt
PRZYGRYWKA
Trochę snującego się jazzu.
Prosto z knajpki, gdzie rozmawia się o życiu, o miłości, gdzie ucieka się od codzienności. Idziecie też?

Ola, siedzi w oknie, zdjęcie czarno - białe, melancholijne, bo tematem jest czas
To ja, Ola, zapraszam do mojego zwykle uśmiechniętego świata. Choć chwile zwątpienia, goryczy i szarości też tu są, co zrobić... Też tak masz? To się zrozumiemy!
Poczytasz u mnie o życiu codziennym, o polecanych książkach, o wychowaniu. Znajdziesz też chwile z dobrą muzyką!
  • marzec 2023
  • luty 2023
  • styczeń 2023
  • grudzień 2022
  • listopad 2022
  • październik 2022
  • wrzesień 2022
  • sierpień 2022
  • lipiec 2022
  • czerwiec 2022
  • maj 2022
  • kwiecień 2022
  • marzec 2022
  • luty 2022
  • styczeń 2022
  • grudzień 2021
  • listopad 2021
  • październik 2021
  • wrzesień 2021
  • Opowieści rodzinne. Prawie lato – część 5. O Paulince
  • Opowieści rodzinne. Wiosna – część 4
  • Opowieści rodzinne. Wiosna – część 3
  • Opowieści rodzinne. Wiosna – część 2
  • 28 dni

Najlepsza strona w sieci: w dziurawych trampkach.

Powieść w odcinkach: Opowieści rodzinne

Często zaglądam: miss ferreira julia rozumek

gdzies.tam.pomiedzy

Jakie jest piękniejsze miejsce na świecie? To n Jakie jest piękniejsze miejsce na świecie? 
To nie jest podchwytliwe pytanie, odpowiedź jest prościutka:
 najpiękniejsze miejsce na świecie to przytulna księgarnia, gdzie można wypić kawę. 
A nie, jednak było podchwytliwe, bo najpiękniejsze miejsce na świecie to kawiarnia, gdzie można przejrzeć i kupić książkę! 
Ogólnie niedaleko mnie, pół godziny drogi pociągiem, 20 minut pieszo i jest: Vademecum w Gdyni ❤ 
A spotkać się tam z dobrymi ludźmi to czysta rozkosz! 

@w.dziurawych.trampkach
@anna.borkowskaobojska 
Paulina - Love you girls ❤❤❤

#nocnekadry #52zdjęcia_11_2023  #52zdjecia @52zdjecia
#temattygodnia #bookphotography #bookstagram #gdynia #mojemiejscenaziemi #książki #księgarnia #ksiegarniavademecum #kochamczytać #czytambolubię
Dlaczego niebo jest niebieskie. Monika Chylińska Dlaczego niebo jest niebieskie. 
Monika Chylińska, Dawid Myśliwiec
Ilustracje: Karolina Mądro-Jabłońska 
Wyd. UNB, Lublin 2022 

Lubię, jak ktoś umie wyjaśniać dzieciom naukę. Ja sama często w szkole udawałam, że coś umiem. Nawet miałam "Bardzo dobry" z fizyki, co oznaczało, że mam bardzo dobrą pamięć przy kompletnym niezrozumieniu o czym mówię... Potem trafiłam na taką nauczycielkę z chemii, że aż maturę chciałam z tego przedmiotu zdawać! Tak mnie zachwyciło, w wieku lat około 17, że zaczynam coś rozumieć:) 
A dziś często korzystam w pracy z dobrych opracowań. Albo z filmików kanału "Nauka, to lubię. Junior" Tomasza Rożka albo z takich właśnie książek, jak na zdjęciu.  Nazwisko Dawida Myśliwca to polecajka sama w sobie! 
I naprawdę można z dzieckiem zerówkowym, wczesnoszkolnym poczytać, zrozumieć i się zachwycić pięknem nauki! 

#gdziespomiedzy #bookstagrampl #kochamczytać #czytambolubię #czytamdzieciom #polecamdladzieci #polecamksiążkę #ksiazkanaukowadladzieci #książkanaukowa #macierzyństwo #wyjaśniamy #naukowybełkot #dlaczegoniebojestniebieskie #dawidmyśliwiec #monikachylińska #karolinamądrojabłońska #lelonyodkrywają #ciekawedziecko #ciekawośćświata #polecamnauczycielomzerówki
Tuli-pucho-kłaczek Beatrice Alemagna (tekst i ilu Tuli-pucho-kłaczek
Beatrice Alemagna (tekst i ilustracje)
Wydawnictwo Wytwórnia, 2017

Książka dla dzieci od około 4, 5 lat do... do dorosłości. 
Nietypowa zarówno w treści jak i w stylu ilustracji - niejednoznaczna. Chwilami wręcz mroczna! A chwilami dowcipna i bardzo tuli-puchowa.
Mała Edyta myśli, że nie umie nic specjalnego, aż do dnia urodzin mamy. Szukając dla niej prezentu odkrywa, że umie znajdować wspaniałe, różowiutkie, pufające, włochatkowe, unikatowe stworzenia! A razem z Tuli-pucho-kłaczkiem odkrywa też, że ma w miasteczku wielu przyjaciół.
Książka jest króciutka, a zostaje w głowie na długo:)

#gdziespomiedzy #bookstagram
#bookstagrampl
#bookphotography
#kochamczytać #czytambolubię #czytamydzieciom #całapolskaczytadzieciom #polecamdladzieci #polecajki #polecamksiążkę #tulipuchokłaczek #wytwórnia #beatricealemagna #macierzyństwo #mamaidzieci #dlaprzedszkolaka 

Ps. Pierwszy raz zobaczyłam osoby, którym książeczka może się spodobać, mam nadzieję, że to dobry pomysł:)
O bibliotece Umberto Eco Wydanie z 1990r., Ossolin O bibliotece
Umberto Eco
Wydanie z 1990r., Ossolineum, z ilustracjami Marka Pijet

Panie Eco, wprosiłam się do Pana, rozsiadłam wygodnie, przyjęłam z chęcią kawę. Słucham. Kiwam głową, śmieję się z 19 punktów. Ale tak nagle koniec?! Już?! No wie Pan. Obrażam się. Żądam książki z esejami grubej na trzy palce, co najmniej. 
No dobrze, przyznaję, trochę zaimponował mi pański odczyt. Zwłaszcza w tym momencie, kiedy czuję, że Pan też się o biblioteki nie boi. Ileż to razy wieszczono z ponurym grymasem, że to już koniec, pas! A one trwają. Zmieniają się, ale trwają. Są czytniki, audiobooki, internety, ale są i zwykłe, staroświeckie książki i biblioteki. Czytanie to wciąż odkrywanie, to wciąż ekscytacja przy szperaniu na półkach. To wciąż przygoda. A wie Pan, piszę do Pana ponad 40 lat po pańskim odczycie. 
Owszem, jest pewien smutek w myśli, że tak wiele się zmienia... Sama pamiętam swoją miejską bibliotekę w Rumi, niedofinansowaną, nieremontowaną (dziś ten budynek jest już chyba zburzony), a ja mimo to wchodziłam tam z dreszczem emocji, czekając na to, co mi zaproponują moje bibliotekarki... albo co sama znajdę, wędrując między regałami. 
A w domu bawiłam się w bibliotekarkę. Zabawa, Panie Eco, wyglądała tak, że okładałam książki w szary papier, dawałam każdej numer, a potem spisywałam je wszystkie w specjalnych zeszytach. A jeszcze potem siadałam za biurkiem i nikomu nie pozwalałam nic wypożyczać.
Żartuję.
I tym żartobliwym akcentem kończę, panie Eco, za esej dziękuję. Kończę kawę, miło mi się z Panem gawędziło. Do zobaczenia zatem!
Pańska cicha wielbicielka ❤❤❤

#gdziespomiedzy #bookstagrampl #bookstagram #bookphotography #umbertoeco #obibliotece #ossolineum #eseje #esejeoliteraturze #kochamczytać #mojemyśli #czytambolubię #niestatystyczny #polecamksiążkę #książka #dokawy
Kosmita Roksana Jędrzejewska-Wróbel Książka wy Kosmita
Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Książka wydana przez Fundację ING Dzieciom i skosultowana przez Fundację Synapsis.

Kosmita? No pojawił się, tak to czasem jest. Nikt nie pytał rodziny Jelonków o zgodę ani jej brak. Tym bardziej nikt nie pytał samego głównego zainteresowanego. Zjawił się właśnie taki i zajada przy stole ulubioną zupę ogórkową. Dla poczucia bezpieczeństwa trzyma się swojej łyżki. I dla bezpieczeństwa nosi kominiarkę, bez niej czuje się... smutno, źle. 
A on i tak często czuje się smutno i źle, bo wie, że jest trochę jak z innej bajki... Dużo rzeczy robi inaczej, czuje inaczej. Martwi się, o swoją siostrę, o swoich rodziców - nie chce, żeby przez niego płakali. Chce, żeby go, takiego kosmicznego, kochali i akceptowali. Tak jak on kocha ich, choć długo nie umie tego powiedzieć.
Opowieść o autystycznym dziecku, pisana  z punktu widzenia siostry, której rodzi się taki właśnie a nie inny braciszek, i przeplatana listami tegoż brata. Nie brakuje całej gamy uczuć - żalu, gniewu, smutku, zmęczenia, ale też miłości, radości... 
Polecam w ramach edukacji w stronę empatii. Ilustracje Jony Jung, rysowanie jakby dziecięcą ręką, dodają kolejną warstwę do tekstu. 
A ja mam egzemplarz z biblioteki, gdzie autorka ręcznie napisała tak: 
"Kosmita... bo może wylądować wszędzie! 
Z nadzieją, że po przeczytaniu tej książki nikt nie będzie przyglądał się innym od siebie bez zrozumienia. Bo wszyscy jesteśmy trochę kosmitami:)
Rosana
8 V 2013"

#gdziespomiedzy
#bookstagrampl
#bookphotography
#roksanajędrzejewskawróbel #kosmita #autyzm #polecamdladzieci #książkadlanauczycieli #książkadladzieci #macierzyństwo #kochamczytać #czytambolubię #niestatystyczny #fundacjaingdzieciom #książkadlarodzica  #książkadlaterapeutów #jonajung
Obiecałam sobie i @52zdjecia, że do tematu o szt Obiecałam sobie i @52zdjecia, że do tematu o sztuce poszukam coś w pokoju córki. Mogłam wziąć albumy o sztuce, jasne, ale ujął mnie za serce ten portrecik. Ujmuje mnie zresztą zawsze, jak wchodzę do jej pokoju... A że jest narysowany na ścianie, to już inny temat! 

I trzy zdjęcia z Gdyni, przespacerowanej w poszukiwaniu #trochęsztuki 

#gdziespomiedzy #temattygodnia #52zdjęcia_10_2023 #52zdjęcia #pieceofart #naścianie #letsmakephotographyfunagain #mojacórka #gdynia #artystycznie
Gdynia. Zimno, wiatr. Remonty. Tony brudów. Ale n Gdynia. Zimno, wiatr. Remonty. Tony brudów. Ale nie na zdjęciach 😉 

#gdziespomiedzy #gdynia #gdyniaofficial #pomorze #streetphotography #miasto #nadmorzem #spacerpomieście #spacerdobrynawszystko #zdjeciaztelefonu
Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak sobie ra Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak sobie radzić z życiem. 
Przemek Staroń
Wyd. Agora

Nastolatki nie mają łatwo. No nikt nie ma, co nie? Ba, nastolatki to nawet mają lepiej, bo mogą sięgnąć po jedną ważną rzecz, której brakuje doroslym - po książkę-pomocniczkę na życiowe trudności... I mogą iść do Szkoły bohaterek i bohaterów. Dorosłych też tam wpuszczają? 
Szkoła... Przemka Staronia to książka, która łączy tematykę filozoficzną, psychologiczną, etyczną z szerokim polem literatury, zarówno współczesnej jak i starszej. Od Platona do Harrego Pottera i Dumbledora. Przez Gwiezdne wojny i Mordor po drodze i jeszcze po wielu innych drogach. A zawsze ciekawie, mądrze i empatycznie. Z humorem - ilustracje Marty Ruszkowskiej robią dobrą robotę. Jest też boleśnie szczerze. 
Polecam nie tylko nastolatkom, ale też rodzicom, nauczycielom... Można pójść do tej Szkoły ma wagary, serio! 

#gdziespomiedzy #bookstagrampl #bookstagram #szkołabohaterekibohaterów #przemekstaroń #wydawnictwoagora #kochamczytać #czytambolubię #polecajki #polecamksiążkę #książkadlarodzica #książkadlanauczycieli #książkadlamłodzieży #książkapsychologiczna #książkafilozoficzna #etykaifilozofia #jaksobieradzićzżyciem
W ramach odpoczynku od emocji pisarskich :) I w r W ramach odpoczynku od emocji pisarskich :) 
I w ramach wyzwania @52zdjecia 
Ostatnio kuchnia jest dla mnie terenem walki, gdzie przegrywam na całej linii. Mam tylko nadzieję, że to w końcu minie :) Ileż można jeść kanapek z serem, no ludzie! 

#zjemcię #52zdjęcia_09_2023 #52zdjęcia #tematytygodnia #bezglutenu #celiakia #ciastozjabłkami #darkmoodphotography #gdziespomiedzy
Pożegnanie z biblioteką. Elegia z dziesięciorgi Pożegnanie z biblioteką. Elegia z dziesięciorgiem napomknień.
Alberto Manguel
Wyd. Drzazgi
Przekład Michał Tabaczyński

Ha! Wiedziałam! Wiedziałam,  że można być całkowicie zanurzonym w świecie słów i żyć czytaniem. I pisaniem. Jak autor Pożegnania... Wspaniałe są jego eseje. Niby spokojne i wyważone, a jednak co stronę byłam to zamyślona, to wzruszona, to zaintrygowana, jakbym czytała o miłości co najmniej!
Otwierając tę małą, niepozorną objętościowo książeczkę, miałam uczucie, że siadam z mądrym przyjacielem, w pokoju wypełnionym regałami. Na regałach ustawione są według tajemniczego klucza książki, sięgamy po nie, kiedy potrzebujemy wsparcia w rozmowie. Albo kiedy chcemy razem pomilczeć. Fotele z kraciastym odbiciem, lampki oświetlające nam strony,  gramofon z koncertem Bacha. Rozmawiamy o tworzeniu, o tajemnicach słów, o odpowiedzialności, o słownikach, o sprawiedliwości, o rozwoju, o tym, czy można zapisać sny, o bibliotekach - tych istniejących i tych zniszczonych, o pamięci...
I tylko szkoda, że te rozmowy się kończą. Tylko - czy na pewno? W książce pada cytat: "W moim końcu jest mój początek". Do zobaczenia zatem, panie Manguel! Do zobaczenia!

#gdziespomiedzy #bookphotography #bookstagram #bookstagrampl #pożegnaniezbiblioteką #pożegnaniezbibliotekąelegiazdziesięciorgiemnapomknień #wydawnictwodrzazgi #kochamczytać #polecamksiążkę #polecajki #albertomanguel #eseje #kochambiblioteki #niestatystyczny
Czy ja się śmieję, czy ja się boję? Czy chcę Czy ja się śmieję, czy ja się boję? Czy chcę krzyczeć z radości, czy chcę schować się pod kocykiem i zajadać tam chipsy? Wszystko po trochu. Nie wiedziałam, że spełnianie marzeń może wywoływać tyle uczuć naraz! 
Napisałam książkę dla dzieci. 
A teraz, dzięki @mukozu.art bohaterowie tej opowieści zyskali twarze i ciała. I to wszystko jest takie nierealne... Tak bym chciała, żeby moja Lilka i jej przyjaciel krasnoludek poszli w świat! Trzymam za nich kciuki! Na razie cierpliwie rozsyłam propozycję do wydawnictw.
I idę pod kocyk, cieszyć się i bać się jednocześnie 😉

#gdziespomiedzy #kochampisać #opowieśćdladzieci #książkidladzieci
Ostatni temat w lutowym wyzwaniu #kfs #poruszone_ Ostatni temat w lutowym wyzwaniu #kfs 
#poruszone_kfs 
I dziś zamiast książki -  moja córka. 
Temat bardzo pasuje do jej życia. 
Zamazana droga 
To, co widzisz teraz za chwilę może być zupełnie inne
Dużo niepewności 
Ostrość? Rozmywa się w wielości problemów, nad którymi ona chce się pochylić. Chce objąć cały świat.
I zaraz znów wpada w ciemność. W ciemności coś się porusza, coś idzie naprzeciw, może jednak ucieka
Co dalej
?

#gdziespomiedzy #poruszone_fotowtorek #nieostrezdjęcie
#macierzyństwo #fotowyzwanie #mojemyśli #problemy #fotowtorek #parkoliwski
Mój Instagram

  • życie i …
  • życie i książki
  • życie i problemy

anegdotki dobry humor dziecko jesień kryminały książki malarstwo matka-feministka małżeństwo musierowicz muzyka mąż notatki nowy_dzień opowiadanie przepis reportaże rodzina rozmowy samo życie spokój współczucie wychowanie wyjaśnienie zdjęcia zdrowie święta żółte liście

życie i problemy

Rozum a emocje. O wychowaniu – część 3.

21 sierpnia 2022
życie i problemy

Myśli… spierniczone? O piernikach i nie tylko. Część 1

8 grudnia 2021
życie i ...

Rozmowy. Maja

20 marca 2022
życie i problemy

Wpis z notatnikiem

25 września 2021
życie i książki

Opowieści rodzinne. Wiosna – część 1

30 kwietnia 2022
życie i problemy

Dziennik pokładowy

29 stycznia 2022
życie i książki

 Co przynosi Gwiazdor pod choinkę? Książki!  

11 grudnia 2022
życie i książki

Opowieści rodzinne. Wiosna – część 3

4 marca 2023
życie i ...

Świąteczne opowiadanie

23 grudnia 2021
życie i ... życie i książki

Wakacje #1

2 lipca 2022

© 2023 gdzieś pomiędzy | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme